PPTV Mini eredmények

A Páneurópai Piknik Történelmi Vetélkedő MINI-kategóriájában induló diákok műveit a zsűri értékelte, kattintsatok az eredmények megtekintéséhez. :)

A PPTV Mini kategóriájában meghirdetett, általános iskolás diákok számára kiírt pályázatra számos rendkívül kreatív alkotás érkezett, melyek eredményei a zsűri értékelése alapján (kategóriánként) a következőképp alakultak:


Eredmények:

Makettek:

1.Freiheit (Bedy Zsáklin, Lukács Boglárka, Rózsás Zoltán, felkészítő: Szalai Gabriella)Soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola
2.Gyurkó Balázs (felkészítő: Hanák Sándorné)Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola és AMI 
3.Kiss Tamás (felkészítő: Zambó Istvánné)Fertő-táj Általános Iskola
Különdíj

"Trabant" (Bor Eszter, Sajtos József, Rajczi Áron, felkészítő: Rozmán Zoltán)

"Trabant2" (Horváth Anna, Fábrik Natális, Jáger Orsolya, felkészítő: Rozmán Zoltán)

Babos József Térségi Általános Iskola


Rajzos alkotások:

5-6. évfolyam:

1. Szekeres Áron (felkészítő: Krizsán Zita)Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola és Óvoda
2.Fekete Dóra (felkészítő: Kolonics Pter)Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola Eötvös József Tagiskolája
3.Széplaki Piknikelők (Elekes Dóra, Horváth Rozina, Létai Dóra Gabriella, felkészítő: Kovács Emőke)Széchényi Ferenc Általános Iskola

7-8. évfolyam:

1.Egység Team (Gorzsás Réka, Németh Lili Márta, Tóth Bettina, felkészítő: Nagyné Császár Mónika)Beledi Általános Iskola
2.Budai Lóránd (felkészítő: Kondás Krisztina)Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola és Óvoda
3.Boda Szilárd, Boda Levente (felkészítő: Sinkóné Benda Hajnalka)Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola

EGYMI:

1.Nyolcvanas (Farkas László, Huszár Norbert, Kanalas Csaba, felkészítő:Tóthné Pór Andrea)Gyöngyösi Petőfi Sándor EGYMI
2. Szolnoki Dávid (felkészítő: Bognárné Tolonits Ibolya)Soproni Kozmutza Flóra EGYMI Óvoda, Általános Iskola és Szakiskola
3.Kovács Tibor (felkészítő: Vajkovics Hajnalka)Tóth Antal EGYMI

Köszönjük a beküldött alkotásokat, gratulálunk a díjazottaknak! :)